Kontakt os

Du er altid velkommen til at kontakte os for at få et tilbud
enten på tlf. 70 20 98 80 eller via kontaktformularen til højre.

 

Administration
Vordingborgvej 6
4773 Stensved
tlf. 70 20 98 80
Møn afdeling
Kostervej 2A
4780 Stege
tlf. 70 20 98 80

Præstø afdeling
Lundegårdsvej 18
4720 Præstø
tlf. 70 20 98 80

Hvidovre afdeling
Jernholmen 36
2650 Hvidovre
tlf. 70 20 98 80

 

Skriv til os

Medarbejder

Søren Martin Johansen
Afdelingsleder
Sydsjælland
22 60 38 15
soren@filtenborgel.dk

Lars Filtenborg
Aut. Elinstallatør
Afdelingsleder Møn
22 60 38 28
lars@filtenborgel.dk

Tobias Nielsen
Afdelingsleder
København
22 60 38 16
tobias@filtenborgel.dk

Rasmus Møller
Adm. Direktør
København
22 60 38 10
rasmus@filtenborgel.dk

Brian Linnebjerg
Bogholder
København
22 60 38 00
brian@filtenborgel.dk

Henrik Clemmensen
Enterpriseleder
København
22603819
henrik@filtenborgel.dk

Ole Larsen
Serviceleder
København
22603830
ole@filtenborgel.dk

Kan vi gøre noget for dig?
Klik her

Send os en besked

Udviklet af: Søgemedier A/S | Cookiepolitik - Intranet