Vores kontaktinfo

Du er altid velkommen til at kontakte os for at få et tilbud
enten på tlf. 70 20 98 80 eller via kontaktformularen til højre.

Skriv til os

Vi vender tilbage på din henvendelse hurtigst muligt. 


    Vores beliggenhed

    Administration

    Vordingborgvej 6
    4773 Stensved
    tlf. 70 20 98 80

    Møn afdeling

    Kostervej 2A
    4780 Stege
    tlf. 70 20 98 80
     

    Præstø afdeling

    Lundegårdsvej 18
    4720 Præstø
    tlf. 70 20 98 80

    Hvidovre afdeling

    Jernholmen 36
    2650 Hvidovre
    tlf. 70 20 98 80

    Vores medarbejdere

    Søren Martin Johansen

    Afdelingsleder
    Sydsjælland
    22 60 38 15
    soren@filtenborgel.dk

    Denis Breitenstein

    Overmontør
    Møn
    22 60 38 13
    denis@filtenborgel.dk

    Tobias Nielsen

    Afdelingsleder
    København
    22 60 38 16
    tobias@filtenborgel.dk

    Rasmus Møller

    Adm. Direktør
    København
    22 60 38 10
    rasmus@filtenborgel.dk

    Brian Linnebjerg

    Bogholder
    København
    22 60 38 00
    brian@filtenborgel.dk

    Henrik Clemmensen

    Enterpriseleder
    København
    22603819
    henrik@filtenborgel.dk

     

    Ole Larsen

    Serviceleder
    København
    22603830
    ole@filtenborgel.dk

    Samarbejdspartnere

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit integer.